Wi-Fi і Ethernet Hot-Spot

Wi-Fi Hot-Spot – це організація бездротового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi у громадських місцях, таких як: кафе, ресторани, готелі, клуби. Відвідувачі цих закладів мають можливість читати новини з цікавих для них сайтів і вести листування по електронній пошті за допомогою ноутбука, планшета або смартфона, прямо за столиком кафе або в своєму номері готелю. Бізнесмени можуть отримувати доступ до необхідної їм інформації, перебуваючи в ресторані, що дозволяє їм своєчасно приймати ділові рішення, незалежно від того, де вони знаходяться.

World's longest free Wi-Fi zone in Patna1Для залучення більшої кількості клієнтів в ресторанах, кафе та інших громадських місцях дуже часто використовується безкоштовний доступ до мережі Інтернет по Wi-Fi. Якщо при цьому Ви захочете, щоб клієнти або відвідувачі у своєму браузері спочатку бачили рекламну сторінку Вашого закладу, ми допоможемо це зробити.

wi-fi_zone_01Така послуга, як настройка HotSpot для Wi-Fi зони в людних місцях на сьогоднішній день стає все більш популярною через свою новизну в рекламному середовищі. Відвідувачі користуються безкоштовним доступом в Інтернет, а власники бізнесу гарантовано рекламують свої послуги та товари на стартовій сторінці Інтернет-браузера будь-якого пристрою, що має можливість підключатися до мережі по Wi-Fi.

 

Компанія InfoHouse надає послуги з налаштування HotSpot зі створенням стартової html-сторінки з рекламною інформацією замовника.

Надання послуги проходить наступні етапи:

  • Обговорення потреб замовника (рекламодавця)
  • Замовлення необхідного обладнання
  • Створення рекламної html – сторінки (інтернет-сторінка з банером / а ми рекламодавця / їй або іншою інформацією від власників закладу)
  • Налаштування обладнання, установка рекламної сторінки
  • Тестове підключення до мережі, перегляд результатів
  • Заключний етап – підписання акту про виконану роботу
Infohouse 2015 ©