Розумний дім

Cистема Розумний Дім – технологія економії, зручності і комфорту високого рівня.

image002Система Розумний Дім підлаштовується під Ваші потреби. Технологія Розумний Дім створена для виконання всієї роботи на дому. А Ви дистанційно контролюєте і керуєте.

Технологія Розумний Дім. Що це?

Набридло вирішувати побутові завдання? Ваш Розумний Дім подбає про це сам! Він вгадає всі Ваші бажання і підлаштується під Ваш настрій. Забезпечить охорону і безпеку поки Вас немає вдома, організовує комфортну температуру в приміщенні, поллє газон, запобіжить витоку газу або води і повідомить про це Вам.

image004Система Розумний Дім – це інтелектуальна проводка, яка управляє Вашим будинком (квартирою або офісом) заощаджує Ваш час, грошові кошти на опалення та електроенергію. Тепер вся робота вдома робиться за Вас! А Ви отримуєте максимальний комфорт, затишок і безпеку. Фантастика? Це реальноcть! Технологія Розумний Дім доступна кожному!

 

Що вміє система Розумний Дім? Опис можливостей системи.

image006

Коли Вас немає вдома …

Запише відео що у Вас відбувається вдома і в його околицях, буде імітувати Ваша присутність – управління освітленням, шторами, жалюзі, шлагбаумом, аудіо- та відео-апаратурою, усуне витік газу і води, включить пожежну / охоронну сигналізації у разі пожежі або стороннього втручання в будинок, перемкне всі побутові пристрої в економний режим, проконтролює доступ в приміщення і до окремих функцій будинку друзів, дітей та робочого персоналу, створить комфортну температуру і клімат в приміщеннях, розморозить в’їзд в гараж, включить обігрів сауни, розігріє підготовлений вечерю.

Коли Ви вдома …

Включить вентиляцію після прийняття ванни, покаже Вашого гостя біля дверей, закриє басейн при почалася негоді, коли Ви прокинетеся включить музичний супровід, перемкне Ваш улюблений фільм на телевізор в іншій кімнаті, відрегулює температуру приміщень будинку, переключиться з автоматичного на ручне управління.

Навіщо потрібна система Розумний Дім? 10 «За»

застосування “розумної” технології заощаджує Ваш додатковий час, який Ви більше не витрачаєте кожен день на включення / вимикання освітлення, відкриття / закриття штор, регулювання температури радіаторів.

  • Новий погляд на розваги. Сімейне дозвілля стає більш захоплюючим. Доступ до мультимедіа з будь-якого місця в будинку.
  • Няня не вимагає зарплати. Ви спокійні за дітей, всі електроточки та електричні контури вимкнені.
  • Ваш будинок – всевидюче око. Ви спостерігаєте що відбувається вдома де і коли завгодно.
  • 100% -ефективний сторож Вашого будинку. І зарплату платити не потрібно. Системи безпеки завжди напоготові.
  • Технологія Розумний Дім дозволить Вам заощадити на освітленні до 40% і на опаленні до 30%.
  • Погляньте по-новому на Ваш дім! Розумний Дім – це не тільки зручно і економічно, але й дуже стильно! Тепер Ваш будинок модний тренд останніх років.
  • Безпека Ваших дітей. Ви знаєте що дивляться Ваші діти не заходячи до них у кімнату.
  • Енергія і сили для прийняття рішень. Активуйте режим «Відпустка» і будинок сам про себе подбає.

Непомітний охоронець. 5-кратне натискання на «звичайний» вимикач відкриє двері в гараж, льох.

Вдома добре, а з технологією Розумний Дім ще краще! 

Розумний Дім постійно спостерігає і регулює всі параметри і події в будинку. З цією технологією Ви відчутно заощадите на опаленні та електроенергії за рахунок оптимального використання ресурсів (допоможіть нашій Планеті вижити!). Розумний Дім знає як правильно опалювати і пам’ятає Ваші звички і розпорядок дня – все буде зроблено в найкращому вигляді.

Ви будете позбавлені від турбот і насолодитеся нечуваним перш комфортом!

Ви можете собі це дозволити!

Бюджет Розумного Дому залежить від кількості закладених функцій в систему, набору обладнання та проекту. Система модульна і розширювана. Ви обираєте тільки ті елементи, які Вам необхідні. Модульність системи дозволить надалі її розширювати. Технологія дозволяє закласти тільки базову шину і основні функції, а додавати обладнання по можливості. Купуйте Розумний Дім по частинах. Поставте зараз базу, розширюйте потім!

Ми запропонуємо оптимальне рішення системи Розумний Дім в рамках Ваших фінансових можливостей. У нас в арсеналі широкий асортимент різних моделей і модифікації системи. Ви з легкістю підберете підходящий варіант.

Infohouse 2015 ©