Відеонагляд

У сучасному світі люди все частіше стикаються з необхідністю забезпечити безпеку собі і своїм близьким.

Так найефективнішим засобом для цього є створення надійної системи охоронного відеоспостереження.

slide3

Саме системи відеоспостереження є найпоширенішим інструментом охорони та безпеки. Це легко пояснити тим, що такий інструмент дає людям можливість побачити в точності все, що відбувалося на охоронюваному об'єкті.

Цілодобова безпеку з дня в день стала головною метою більшості людей в наш час. Так люди турбуються не просто про свою особисту безпеку, вони хочуть забезпечити безпеку своїм рідним і близьким і збереження свого майна. Переслідуючи цю мету людина спочатку діє на основі того факту, що найкращий контроль це коли ти своїми очима бачиш те, що відбувається і знаєш це. Саме цю здатність людини бачити використовували для розробки системи: охорони та безпеки. Так кращим варіантом того, як людині бачити все стало створення камер відеоспостереження і можливості переглядати запис з них.

image002Відеокамери складають основу охоронного відеоспостереження і дозволяють забезпечувати безпеку і контроль території. А популярність такого засобу безпеки призвела до небувалого розвитку технологій в галузі спостереження і телекомунікацій.

 

Охоронне відеоспостереження – це сукупність оптичних пристроїв для візуального спостереження і контролю.

Ні для кого не секрет, що відеоспостереження займає ключове місце в системах управління безпекою. Відеоспостереження дозволяє аналізувати, що відбувається і оперативно реагувати на що з'являються загрози.

Все обладнання для відеоспостереження виконує одну головну задачу всієї системи – оперативний збір відеоданих для запобігання надзвичайним або небезпечних ситуацій.

Ефективне проектування охоронного відеоспостереження повинно забезпечувати реалізацію головного завдання всієї системи – повне контролювання об'єкта з усіма подіями, що відбуваються. Адже більшість людей просто асоціюють систему безпеки з цілодобовим відеоспостереженням і бачать в цьому найбільш ефективний спосіб забезпечення безпеки будь-якого об'єкта.

Забезпечення безпеки на будь-якому об'єкті незалежно від того що це за об'єкт, якого він розміру, які події відбуваються на об'єкті, може бути досягнуто завдяки відеоспостереженню.

image003Сучасне відеоспостереження це не просто хороший інструмент безпеки, а невід'ємна частина будинку, офісу, організації, магазину і т.д. І складно уявити собі людину, яка віддасть перевагу охоронцю біля свого будинку, ніж цілодобовим повсюдному відеоспостереженню. До того ж велика кількість зловмисників при вигляді камер спостереження просто йдуть, залишаючи всі свої руйнівні плани. Адже вони явно не хочуть, щоб всі їх несумлінні дії були записані і викриті.

Також саме тільки інформування відвідувачів про те, що ведеться цілодобове відеоспостереження (у вигляді таблички або оповіщення) дозволяє злякати зловмисників і виробляє відлякуючий ефект.

Сучасне відеоспостереження володіє ще однією перевагою. Так на відміну від охоронних сигналізацій або співробітників охорони, які можуть лише повідомити про факт несанкціонованого доступу на об'єкт, що охороняється, відеоспостереження надає повну інформацію про правопорушників і відбувається на об'єкті.

Відеоспостереження дає співробітникам служби охорони детальну інформацію про події, що дозволяє провести оперативну оцінку ступеня небезпеки і вжити адекватних заходів. У наслідку записи відеоспостереження послужать хорошим свідченням провини правопорушників та їх злочинних дій.

image004Сучасне охоронне відеоспостереження дозволяє виконувати наступні завдання:

  • Віддалений відеоконтроль за об'єктом, що охороняється з будь-якої точки світу;
  • Відеоконтроль за об'єктом, що охороняється в режимі реального часу;
  • Цілодобовий доступ до відеоархіву камер спостереження;
  • Можливість перегляду відео з мобільного телефону, смартфона або планшетника;
  • Можливість оповіщення про небезпеку в разі виявлення руху або спрацьовування датчиків на охоронюваному об'єкті;
  • Періодична фіксація подій, що відбуваються і відправка фотографій поштою або повідомлення власникові;
  • Можливість налаштування запису відео за розкладом, або при спрацьовуванні датчиків руху, або магнітоконтактний датчиків.

В залежності від того де застосовується відеоспостереження, його можна розділити на:

  • Зовнішнє або вуличне відеоспостереження;
  • Внутрішнє відеоспостереження закритих приміщень.

Вуличне відеоспостереження увазі охорону і контроль відкритих об'єктів і прилеглих територій. Так вуличне відеоспостереження дозволяє не просто контролювати об'єкт, що охороняється, а й що відбувається навколо об'єкта по всьому периметру території. Саме системи зовнішнього відеоспостереження забезпечують оперативне реагування на дії зловмисників ще до того, як вони проникли всередину об'єкту, що охороняється.

Зовнішнє відеоспостереження включає в себе установку спеціальних вуличних відеокамер з термокожухом і підігрівом від різних погодних умов і впливів. Також особливою зовнішнім захистом для вуличних камер спостереження є антивандальне покриття на випадок спроби зламати або знищити саму камеру.

На сьогоднішній день охоронне відеоспостереження є найважливішою складовою комплексної системи безпеки об'єктів і найбільш ефективною. І крім відеофіксації та моніторингу, що відбувається на об'єкті, відеоспостереження дозволяє більше дисциплінувати співробітників, зробити роботу продуктивною і забезпечити відсутність неетичних ситуацій.

Наші фахівці виконують різні проекти по встановленню відеоспостереження в самих різних сферах життєдіяльності людей.

Infohouse 2015 ©