Сучасна електрика

Електрика в квартирі, будинку, котеджі, підприємстві …
Що ми пропонуємо.

 • Проектування класичної електропроводки для житлових і не житлових приміщень.
 • Поставка обладнання, електрошаф, автомати, УЗО, реле, димери.
 • Фурнітура, розетки, вимикачі провідних світових брендів. Дизайн під будь-яку фантазію.
 • Послуги електрика – монтаж, прокладка кабельного господарства, освітлення і точок під фурнітуру.
 • Пуско-налагоджувальні роботи, діагностика, балансування навантажень.
 • Гарантія, сервісне та технічне обслуговування. Супроводження системи.

Окремо почитайте наш розділ: Розумний Дім.

Чому ми робимо електрику добре?

Ми робимо проектну документацію на всю електропроводку об’єкта. Можна і без неї, але ми категорично не радимо. Чому? Приділіть 5 хвилин і прочитайте нижче.

 • Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали.
 • У нас зрозумілі і виправдані ціни. Ми виступаємо на вашому боці і підкажемо оптимальне рішення по грошах і функціоналу який ви хочете отримати.
 • Роботи ведуть високопрофесійні електромонтери. Повне тестування всього кабельного господарства після монтажу. Реальна гарантія за здану роботу.
 • Наші електромонтажники роблять свою роботу акуратно, швидко і надійно.

Що значить електрика в 21 столітті?

У радянський час все було просто. Ось кімната. Ось в ній 3 розетки і дві лампочки. Під стелею раздатная коробка (така непримітна кругла штука, ви напевно її бачили). У коробці всі дроти, а за дверима електролічильник і в ньому пробки або звичайний автомат. Приблизно так.
Кожна квартира має такий мінімальний набір електропроводів та електрообладнання, що в сукупності вимагає більше ресурсів, ніж проводка минулого покоління. Як не заплутатися в проводах? Та так, щоб електромережу витримувала все навантаження? Електрика 21 століття вирішує цю проблему. А з Розумним Будинком все набагато простіше!

Часи змінилися. Всі наші клієнти хочуть сучасне, надійне і зручне рішення для електрики в будинку або на роботі. Наше життя щільно пов’язана з тисячею і одним електричним приладом. Ваш комп’ютер, ваш кондиціонер, електро-підпал вашої плити, автоматика вашого газового котла, люстри, вбудовані світильники, праски, мобільні телефони і далі і далі і далі. Занадто багато і занадто складно.
Ви не повірите але навіть сама занепала квартира на пару кімнат це мінімум 2-3 КІЛОМЕТРИ електропроводки. І це, якщо економити і відмовляти собі в елементарні зручності.

Навіщо електропроводці бути сучасною?

З того моменту, коли Ви вирішите зробити свій будинок «розумним», ви відразу ж побачите як буде змінюватися Ваше життя! В першу чергу вона набагато полегшиться і звільниться від непотрібних і зайвих справ, а відповідно, збереже Ваш дорогоцінний час. Адже воно так дорого і його завжди так мало. А ще:

 • У Вас на руках буде проектний план електропроводки, за яким надалі Ви вже зможете робити ремонт;
 • Вся електрика буде буквально в Ваших руках, адже Ви керуєте нею дистанційно – це економить Ваші гроші та час, які так дорого цінуються в наші дні;
 • Ви забезпечите себе і Ваших близьких як від непередбачених неполадок, так і від недоброзичливців.

Вам потрібні послуги електрика? Є багато питань, не знаєте з чого почати? Проконсультуйтеся з нашими фахівцями по телефону або відправте питання через наш сайт. Ми обов’язково відповімо. Ви також можете замовити виклик електрика на дім в зручний час для Вас.

Infohouse 2015 ©